Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Главный правовой портал Украины
ВХОД НА ПОРТАЛ
РЕГИСТРАЦИЯ
МЫ В:
05.04.2011 г.
Президент України підписав низку законів, які впорядковують діяльність в різних сферах економіки

Президент України Віктор Янукович підписав низку законів, які впорядковують діяльність в різних сферах економіки:

Закон "Про внесення змін до статті 2 Закону України "Про страхування" від 15 березня 2011 року № 3138-VI

Зазначеним Законом  знімаються обмеження щодо здійснення перестрахування лише в країнах – членах Світової організації торгівлі, а також встановлюється заборона здійснювати перестрахування у страховиків, які зареєстровані в державі, яка включена до переліку офшорних зон, визначених відповідно до законодавства України.     

Реалізація норм вказаного Закону сприятиме підвищенню ефективності участі вітчизняних страховиків у міжнародних страхових відносинах, розвитку українського страхового ринку та його інтеграції до світового ринку страхових послуг. 

Закон України "Про внесення змін до статті 38 Закону України "Про ветеринарну медицину" від 15 березня 2011 року № 3131-VI

Закон на законодавчому рівні покращує та спрощує процедуру видачі дозволів суб’єктам господарювання на проведення заходів із залученням тварин. Зокрема, ним встановлюється безоплатна видача дозволів, а також їх переоформлення та оформлення дублікатів.

Внесені зміни до Закону України "Про ветеринарну медицину" удосконалюють відносини між дозвільними органами та суб’єктами господарювання шляхом визначення чітких строків дії, умови для видачі та переоформлення таких документів.

Реалізація цього Закону спрямована на поліпшення умов діяльності суб’єктів господарювання, спрощення дозвільних процедур у цій сфері та передбачає виконання заходів щодо дерегуляції підприємницької діяльності, в рамках впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки.

Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та інвалідам" від 15 березня 2011 року № 3133-VI

Закон спрямовано на посилення державної підтримки інвалідів з дитинства, малозабезпечених сімей, які виховують дітей-інвалідів, одиноких і малозабезпечених інвалідів та осіб, які здійснюють постійний сторонній догляд за інвалідами.

Зокрема, до членів сім’ї, які претендують на соціальну допомогу, віднесено дітей, які навчаються за денною формою навчання у вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах до досягнення двадцяти трьох років і не мають власних сімей незалежно від місця проживання (перебування) або реєстрації. Також до цієї категорії віднесено жінку та чоловіка, які проживають однією сім’єю, не перебувають у шлюбі, але мають спільних дітей.

Крім того, підвищено розмір надбавки та соціальної допомоги на догляд особам, віднесеним до найбільш складної групи інвалідності.

Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про електроенергетику» від 15 березня 2011 року № 3134-VI

Закон встановлює випадки та умови відповідальності суб‘єктів електроенергетики та споживачів електричної енергії у разі переривання електропостачання або постачання електроенергії неналежної якості. Зокрема, запроваджується розподіл відповідальності власників електроустановок у відносинах, що виникають у процесі виробництва, передачі, постачання і використання електричної енергії.

Реалізація положень Закону дозволить усунути невідповідності в законодавстві щодо встановлення та розмежування відповідальності суб’єктів, що беруть участь у виробництві, передачі та постачанні  електричної енергії споживачам, та приводить норми Закону України «Про електроенергетику» у відповідність до вимог Цивільного і Господарського кодексів України у частині  загальних умов настання відповідальності.

Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции.
Написать редактору Печать
подписка на рассылку новостей компании ЛІГА:ЗАКОН:
Добавить компанию
© Інформаційне агентство "ЛІГА:ЗАКОН", 2010–2018.
© ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2007–2018.
© ТОВ "Інформаційно-аналітичний центр "ЛІГА", 1991–2018.
Все права на материалы, размещенные на  ligazakon.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. Разрешается републикация новостей ligazakon.ua в полнотекстовом виде и цитирование интервью, Интернет-конференций, авторских, аналитических статей в объеме не более 500 знаков для производства одного информационного материала. При этом обязательной является ссылка на "ЛІГА:ЗАКОН" как источник информации, а для Интернет-ресурсов – ещё и прямая гиперссылка на текст материала, не закрытая от индексации поисковыми системами. Гиперссылка должна быть размещена в первом или втором абзаце материала. Подробнее правила републикации
Для иллюстрирования материалов и создания рекламных макетов используются фотоизображения и иллюстрации Thinkstock
bigmir)net  
Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter. Сделаем язык чище! http://orphus.ru